Rezervní fond

Vedení společnosti se rozhodlo počínaje rokem 2021 s ohledem na vývoj ve světě, zřídit vlastní rezervní fond.

Proč právě nyní?

Pokud se naše historické vzorce potvrdí, v následujících měsících letech se ve finančním sektoru začnou dít věci, dříve námi nepoznané. Ekonomika se již nyní smršťuje strměji než během následného zhroucení v roce 2008. Navzdory tomu všemu, co si snad mnozí mohou myslet, úpadek není nutně umíráček. Proto chceme tuto kapacitu zpevnit v této chvíli, právě tak, jak nám výpočty ukazují.

Zvažujeme soutěž pro akcionáře

Utvoříme několik investičních košů, do kterých si budete váhově vkládat fiktivních např. 100,- tisíc Kč, sami si zvolíte časové období a po roce se uvidí. Vítězové, třeba první pětka, se za svůj výkon finančně ocení.

Nicméně

Budete-li mít nápady, či uvidíte ve svém okolí možnost, která se vám zdá investičně zajímavá, klidně nás jakkoli oslovte. My nejsme všude, jsme zabráni do své práce, kterou máme rádi a případnou vaši pomoc uvítáme. A mohou to být klidně staré knihy, které vám zůstali po dědovi na chalupě, či máte za to, že na vaší zahradě probublává teplý pramen.

Pod čarou

Chceme dlouhodobé partnerství, které začne podpisem smlouvy a trvá deset, dvacet či třicet let. Rádi bychom, aby partnerství rostlo spolu s firmou s životnosti systému a jejich proměnnou. Navzdory fyzické vzdálenosti, my ve firmě cítíme, že jsme k vám blíže. Jednak je to dáno vaší důvěrou k nám, a za další s každým novým akcionářem, vidíme úspěšnost našich myšlenek.

Za realizační tým. R.H.

Live výsledky z našeho obchodování

Spuštěno: 21.1.2019

Aktuální zhodnocení: 31%

Spuštěno: 1.1.2020

Aktuální zhodnocení: 10%

Spuštěno: 1.6.2020

Aktuální zhodnocení: 18%