Svěřenský fond

Nabízíme správu vašich aktiv a poradenství v našem svěřenském fondu již od roku 1999.

Možná s námi nebudete souhlasit, ale zde není na místě nastavení přesných a výkonných robotů.

Zde musíte vlastnit kreativitu. To je vrozená schopnost každého z nás, bohužel časem postupně ztracená. Jedinci, kteří si ji udrželi, posouvají svět dál kupředu, my ostatní se v průběhu věku začínáme bát odlišností v zaběhaných kolejích, ztrácíme chuť se projevovat. My ve fondu se snažíme pracovat s definicí kreativity, která se sestává z pěti pilířů: zvědavosti, představivosti, spolupráce, disciplíny a tou poslední je vytrvalost. Jde o způsob, jak vytvářet myšlenky. To, co nás zvýhodňuje před roboty je právě ona kreativita, která se nebojí přijít s neotřelými a především tvůrčími nápady, ideou, která se utváří pomocí intuice a mezilidské spolupráce. Informace jsou v obchodu alfou-omegou, ale někdy právě toto výše popsané je potřeba nebát se upřednostnit. Pouze originální myšlení vám může přinést v budoucnu velmi chutné ovoce.


Předělat některé předsudky bývá vždy obtížné, my se tomu snažíme porozumět a to když se vydaří, tak ve většině případů vzniká výtečná spolupráce všech a ta přináší skutečné výsledky, takové ty opravdové výsledky. A pak je tu skutečnost, která nám říká, kolik za běžného provozu zdánlivě nesouvisejících věcí a dění je mezi sebou vlastně propojeno. A může to znít jakkoli, ale když propojíte nespojitelné, vzniká unikát. A sranda bývá v tom, že všechna tato konstelace musí fungovat současně.

George Orwell přesně popsal, že předpovědi se nám skoro nikdy nepodaří, většinou totiž popisujeme to, co bychom chtěli, aby se stalo, případně to, čeho se obáváme.

My nejsme chytřejší v onom konvenčním slova smyslu než ostatní, ale jsme všichni schopni myslet jinak než ostatní.

V případě zájmu o správu vašich aktiv a poradenství v našem svěřenském fondu nás prosím kontaktujte na telefonní číslo 720 520 523, nebo na e-mail info@stockx.cz

Live výsledky z našeho obchodování

Spuštěno: 21.1.2019

Aktuální zhodnocení: 31%

Spuštěno: 1.1.2020

Aktuální zhodnocení: 10%

Spuštěno: 1.6.2020

Aktuální zhodnocení: 18%